O NÁS

Firma Bára styl, která se zabývá prodejem dámské módy, je tu s Vámi již přes 25 let. Celkový trend firmy je posunout zákaznice od velmi prostého a tuctového stylu oblékání do vyšší kategorie standardu, kdy každá žena vyzařuje daleko větší ženskost v kvalitních a perfektně padnoucích šatech, než v čemkoliv jiném.

Je pro nás prioritou, aby jste odcházely s maximální spokojeností, úsměvem a radostí z Vámi vybraných šatů. Proto je Vám zde plně k dispozici náš profesionálně vyškolený personál, který Vám s výběrem ochotně pomůže a poradí.

Velmi úspěšně se zaměřujeme na velký výběr šatů, které nabízíme v co nejširším sortimentu, který je vždy cílený na jednotlivá období, jako je společenská sezóna, maturity a státnice, taneční či celoročně šaty k příležitosti svateb nebo jiných oslav. V současné době jsme náš sortiment rozšířili také o svatební šaty přímo pro nevěsty. Samy jednoduše zjistíte, že tato možnost je pro Vás mnohem výhodnější než půjčení šatů ze svatebního salónu. To vše nabízíme ve velkém rozpětí velikostí 34-58. 

Nabízíme veškeré doplňky k šatům, aby od nás zákaznice odcházely s tím, že už nemusí hledat nic jiného. Saka či bolerka na šaty, psaníčka, bižuterii, ale také kravatu nebo motýlka pro partnera. Kolekci pravidelně rozšiřujeme o klasické společenské kalhoty, sukně a k tomu saka, halenky a košile.